Позовна заява про стягнення матеріальної шкоди завданої працівником

У разі заподіяння працівником майнової шкоди роботодавцю, і відмови працівника від її відшкодування в добровільному порядку,роботодавець завжди може звернутися до суду з позовом про стягнення матеріальної шкоди заподіяної працівником. Чинне законодавство України передбачає декілька варіантів стягнення з працівників сум заподіяної шкоди, проте в даному випадку ми розглядаємо ситуацію, коли розмыр спричиненоъ шкоди перевищує середній заробіток працівника, та з цим працівником укладено договір про повну матеріальну відповідальність.

При зверненні до суду з позовом про стягнення матеріальної шкоди заподіяної працівником, позивачу необхідно мати документально зафіксовані докази провини працівника в заподіянні матеріальних збитків (акти інвентаризації, накладні, пояснення і т.д.). Так само, з позовом про стягнення матеріальної шкоди заподіяної працівником роботодавець має право звертатися до суду за місцем заподіяння такої шкоди.

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com