Заява про збільшення позовних вимог

У зв’язку з тим, що судова тяжба як правило не проходить швидко, особливо в судах загальної юрисдикції (районних в містах, районних в областях) і затягується на місяці, у позивачів, які звернулися до суду для стягнення регулярних платежів (наприклад стягнення заборгованості по оренді , відсотків за кредитним договором, заборгованості по заробітній платі, пенсії тощо) виникає необхідність у збільшенні позовних вимог, оскільки на момент прийняття судового рішення, реальний борг може істотно збільшитися.

При цьому, подаючи заяву про збільшення позовних вимог, потрібно мати на увазі, що якщо сума позову, з урахуванням збільшення вимог, буде виходити за рамки розміру сплаченого при зверненні до суду судового збору, різницю необхідно буде доплатити. Так само, законодавцем передбачено, що сторона має право звертатися до суду із заявою про збільшення позовних вимог на будь-якій стадії цивільного процесу.

 

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com