Запит про хід виконавчого провадження

Отже, нарешті-то Ви направили виконавчий документ (як правило виконавчий лист або наказ суду) до виконавчої служби. Здавалося-б можна зітхнути вільно, адже скоро на Ваш рахунок почнуть надходити кошти від боржника. Але, як показує практика, радіти зарано. Дуже часто стягувачі стикаються з тим, що виконавці не висилають на їх адресу документи виконавчого провадження, доходить навіть до того, що не направляються постанови про відкриття виконавчого провадження, в наслідок чого, Ви не зможете зайти до Єдиного реєстру виконавчих проваджень. І зовсім не дивно, що в таких випадках рішення суду фактично не виконується, не стягується заборгованість на користь стягувача і т.д. Що б отримати документи та ознайомитися з ходом виконавчого провадження варто сходити безпосередньо на прийом до виконавця. Але якщо у Вас немає такої можливості, рекомендуємо написати на ім’я начальника відпоідної виконавчої служби запит про хід виконавчого провадження. Якщо відповіді не буде, або він буде по суті відпискою, у Вас з’явиться залізна підстава звернутися зі скаргою в обласне управління юстиції на бездіяльність держвиконавця. Приклад, як скласти запит про хід виконавчого провадження наводимо нижче.

Начальнику _______________

ВДВС _________________ МУЮ

__________

вул. _________________, 1-А

_________, м. ________________

Петренко І.А.

вул. ___________, буд. ____

__________, м. ___________

ЗАЯВА

На примусовому виконанні у ____________ ВДВС __________ МУЮ перебуває виконавчий лист № __________, виданий ___._____.20___ ___________________ районним судом м. ______________ про стягнення з гр. Селиверстової Наталії Григорівни на користь гр. Петренка Ігоря Анатолійовича боргу в сумі 12 000,00 грн., на підставі якого відкрите виконавче провадження за місцем роботи боржника, державний виконавець Петров С.С.

Наскільки мені відомо, виконавче провадження за цим виконавчим документом було відкрито на при кінці лютого 2015 р., а з початку березня 2015 державним виконавцем повинні були проводитись дії щодо звернення стягнення на заробітну плату Ткаченко Н.Г., проте, по цей час жодних коштів в рахунок погашення заборгованості мені не надходило.

Крім того, з моменту відкриття виконавчого провадження та по цей час, на мою адресу не надійшло жодного документу, що свідчив би про відкриття виконавчого провадження та проведення державним виконавцем виконавчих дій, через що, я фактично позбавлений доступу до Єдиного реєстру виконавчих проваджень, оскільки номер виконавчого провадження та код доступу мені, як стягувану – не відомі.

У зв’язку з цим, прошу Вас письмово повідомити на мою адресу про хід виконання виконавчого листа № ________, виданого ___._____.20___ ___________________ районним судом м. ______________ про стягнення з гр. Селиверстової Наталії Григорівни на користь гр. Петренка Ігоря Анатолійовича боргу в сумі 12 000,00 грн., а також надіслати копії документів цього виконавчого провадження, другий екземпляр яких, відповідно до чинного законодавства має, направлятись на адресу стягувача.

«____» __________ 20____ року                                                                                                                                                                                        І.А. Петренко

Схожі записи

Коментувати