Заява про відкриття виконавчого провадження

Згідно із Законом України “Про виконавче провадження”, державний виконавець відкриває виконавче провадження не інакше, як за заявою стягувача– фізичної чи юридичної особи , на користь якої судом ( або іншим уповноваженим органом ) було прийнято рішення . Дана заява направляється до органів виконавчої служби або за місцем проживання (реєстрації ) боржника, або за місцем його роботи чи за місцем знаходження його майна, в будь-якому випадку, право вибору місця виконання судового рішення належить стягувачу . До заяви в обов’язковому порядку додається оригінал виконавчого документа (радимо при цьому про всяк випадок зробити собі ксерокопію), який перед подачею до виконавчої служби необхідно перевірити на наявність помилок : чи правильно вказано найменування боржника , місце його проживання платіжні реквізити і т.д., адже найменша помилка, допущена судом при оформленні виконавчого документа дасть підставу держвиконавцеві відмовити у відкритті виконавчого провадження.

Що робити у випадку , якщо у виконавчому документі суд таки припустився помилки , можна ознайомитися тут. Далі, по тексту самої заяви рекомендуємо вказувати якомога повнішу інформацію про боржника (номери телефонів , місця роботи , наявність рухомого або нерухомого майна і т. д.) , що може полегшити і значно прискорити реальне виконання судового рішення. Сама заява підписується стягувачем і скріплюється печаткою ( якщо стягувач юридична особа) . Направляти заяву найкраще нарочно, зажадавши в канцелярії відділу державної виконавчої служби поставити на своєму примірнику вхідний штамп, або, на крайній випадок, рекомендованим листом з повідомленням про вручення, але ні в якому разі не направляйте простим листом – заява разом з виконавчим документом може загубитися десь в органах виконавчої служби, та довести що вона до них дійсно надходила буде вкрай складно, а отримати дублікат виконавчого листа в суді – послуга платна і тривала.

Начальнику _________відділу

Державної виконавчої служби

___________ міського

управління юстиції

гр. ОСОБА-1

вул.___________ буд.__ кв. ___

м. ___________________

ЗАЯВА

про відкриття виконавчого провадження

_______________ районним судом м. _________ 17.07.2013 виданий виконавчий лист № ________________ про стягнення з гр. ОСОБА-2, 1990 р.н., ідент. номер _________, паспорт __ № _____ виданий ___________ РВ УМВС України в _______ області «__» _____ 20__ р., яка зареєстрована за адресою: _______, м. _________, вул. ____________, буд. ____, кв. ___ (моб. тел.: (___)______) на користь ОСОБА-1 (ідент. номер _________, паспорт __ № _____ виданий ___________ РВ УМВС України в _______ області «__» _____ 20__ р., [якщо є банківський рахунок треба вказати]) боргу в сумі _______ грн.

Також, керуючись ч. 3 ст. 19 Закону України “Про виконавче провадження”, прошу накласти арешт на майно та кошти боржника.

Додаток:

– виконавчий лист № _____ виданий «__» _____20__ __________ районним судом м. ___________.

«___» ___________ 20__ ОСОБА-1

Схожі записи

Комментарии (2)

  • zzz:

    А вот у меня исполнители потеряли исполнительный лист и теперь морозятся что его никогда не получали, что посоветуете делать?

    • Игорь Пасько:

      Совет один – спорить с исполнителями будете долго, они вряд ли признаются что потерели исполнительный документ, берите у них справку что на исполнении исполнительного листа нет и просите в суде дубликат.

Коментувати