https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com

Позовна заява про розірвання шлюбу

Исковое заявление о расторжении брака

К большому сожалению, в жизни многих семейных пар возникает момент, когда брачные узы доставляют не только дискомфорт и моральное опустошение, но и, самое страшное, неприязненные отношения могут травмировать неокрепшую психику ребенка. В таком случае, одному из супругов следует обратиться в суд в порядке ст. 110 Семейного кодекса Украины с исковым заявлением о расторжении брака. В исковом заявлении необходимо указать наличие детей, а так же изложить данные, по какой причине один из супругов (истец) считает дальнейшее пребывание в браке невозможным.

_______ районний суд м. ______

______, м. _______________

вул. ______________, буд.___

Позивач : ОСОБА-1 м. ____, вул. ______, буд__, кв___
тел. ______________

Відповідач: ОСОБА-2 м. ____, вул. ______, буд__, кв___
тел. ______________

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про розірвання шлюбу

«____» ______ року між мною та Відповідачем було укладено шлюб, про що Відділом реєстрації актів громадянського стану ____________ міського управління юстиції в книзі реєстрації актів про укладення шлюбу було зроблено запис за № _____.

Від цього шлюбу у нас народилось дитина: донька – ___________________, 20___ р.н.

Спочатку наше сімейне життя складалось добре, мій чоловік постійно працював підтримував мене та дитину як матеріально так і морально.

Але, з часом, Відповідач почав зловживати алкогольними напоями, грати в азартні ігри на гроші, в результаті чого, він практично припинив утримувати та піклуватись про нашу дитину, не приділяє їй будь-якої уваги. Так само Відповідач не приймає участі у веденні домашнього господарства, оскільки практично постійно перебуває у стані алкогольного сп’яніння або взагалі по декілька днів не з’являється вдома.

Таким способом свого життя Відповідач залишив без належної батьківської уваги наших дітей, унеможливив нормальне спілкування зі мною та поклав обов’язок утримання нашої сім’ї лише на мене.

Ця поведінка Відповідача продовжується протягом тривалого часу, вона нестерпна для мене, приносить мені та дітям лише негативні емоції, душевні страждання та значні матеріальні витрати.

Як результат, у наших відносинах на теперішній час відсутнє порозуміння та повага, у зв’язку з чим, не можливе навіть нормальне спілкування.

Вважаю, що шлюб між нами має лише формальний характер, оскільки особисті відносини між мною та Відповідачем уже тривалий час як фактично припинені. Мої неодноразові прохання не вживати алкоголь, припинити грати на гроші дбати про дитину та допомагати мені утримувати нашу сім’ю не дали жодних результатів.

Відповідач не вважає за потрібне змінювати свою поведінку та спосіб життя. Продовжувати такі шлюбні відносини я не бажаю, та не бачу в цьому сенсу. Також вважаю неприпустимим, щоб моя дитина і надалі росла в подібній атмосфері, була свідком постійних чвар її батьків.

Вважаю також, що надання строку на примирення не виправить стан наших шлюбних відносин, оскільки вказані вище обставини продовжуються протягом тривалого часу, а спроби примирення між нами в минулому не принесли жодних результатів. Тому, це лише погіршить стан моїх відносин з Відповідачем та продовжить їх перебіг в часі.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 24, 110, 112 СК України та ст. ст. 3, 118, 119 ЦПК України,

ПРОШУ:

1. Розірвати шлюб між мною ОСОБА-1, та Відповідачем — ОСОБА-2, зареєстрований _________________ Відділом реєстрації актів громадянського стану ____________ міського управління юстиції за актовим записом № __________________________

2. Судові витрати покласти на Відповідача.

Додатки :

1) Копія Свідоцтва про укладення шлюбу

2) Копія Свідоцтва про народження дитини.

3) Копія позовної заяви та доданих документів

4) Квитанції про сплату судового збору.

__________________                         ____________                             05 червня 2010 р.

Похожие записи

Комментировать

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com