Заявление о совершении преступления

Если в отношении вас, ваших близких или вашего предприятия, не дай Бог, совершено преступление, следует обращаться в милицию с соответствующим заявлением, т.к. именно на основании поданного заявления о совершении преступления, согласно ст. 214 Уголовного процессуального кодекса Украины, следователь, прокурор обязаны не позднее 24 часов внести данные о совершенном преступлении в специальный Единый реестр досудебных расследований (который представляет из себя компьютерную базу данных). Следует отметить, что досудебное расследование начинается с момента внесения данных о совершенном преступлении в Единый реестр досудебных расследований, поэтому затягивать с подачей заявления в милицию о случившейся беде не стоит.

Нужно так же отметить, если преступлением нанесен материальный/моральный ущерб, следует так же в порядке ст. 128 Уголовного процессуального кодекса Украины заявить гражданский иск, с образцом которого можно ознакомиться здесь

Начальнику Краснодонського

РВ ГУ МВС України

в Луганській області

вул. Єрьоменка, буд. 2,

м. Краснодон,

Луганська область, 94400

Директора Товариства з обмеженою

відповідальністю

«Троянда флор»

Іванова Івана Івановича,

(іпн _____________)

паспорт __________,

виданий ____________________ РВ УМВС

України в ______________ обл.

“___”.____.________р.

ЗАЯВА

про вчинення кримінального правопорушення

Я, Іванов Іван Іванович, є директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Троянда флор», яке знаходиться за адресою: ___________, (надалі – Товариство), дію від імені Товариства на підставі Статуту.

У місті Краснодоні Луганської області розташований магазин ТОВ «Троянда флор», за адресою: ____________________________________.

Основним видом діяльності Товариства є роздрібна торгівля продуктами загального вжитку.

Вважаю за необхідне повідомити, що 06.06.2013, до початку робочого дня, приблизно о 8 годині 45 хвилин за київським часом, до приміщення магазину ТОВ «Троянда флор», за адресою: м. Краснодон, вул. _________, буд. ____ увірвався невідомий чоловік у масці, та, погрожуючи реалізатору _____________________ ножем вимагав віддати з каси наявні грошові кошти.

Реалізатор ____________________, відчувши реальну небезпеку її життю та здоров’ю, віддала вказаній невідомій особі грошові кошти в загальній сумі ______ грн. __ коп., які всі разом зберігались у касі, після чого, зловмисник втік у невідомому напрямку.

Отже, маю цілком обґрунтовані підозри вважати, що 06.06.2013 невідомою особою, в приміщенні відділення ТОВ «Троянда флор», за адресою: м. Краснодон, вул. ________, буд. _____, з використанням холодної зброї, було здійснено напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з погрозою застосувати насильство, небезпечне для життя та здоров’я, що містить ознаки дій, передбачених ч. 1 ст. 187 Кримінального кодексу України «Розбій».

Сума незаконно привласнених невідомою особою коштів у розмірі _____ грн. ____ коп., є значною для Товариства, відповідно її діями Товариству нанесено майнову шкоду.

Усі необхідні документи для проведення розслідування за цим фактом будуть надані додатково в порядку, передбаченому чинним законодавством. З усіх питань щодо проведення цього розслідування прошу звертатись за тел.: _________________.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 38, 55, 214 Кримінального процесуального кодексу України, —

ПРОШУ:

  1. Невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання цієї заяви, внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування за фактами, викладеними у цієї заяві.
  2. Про результати розгляду цієї заяви повідомити заявника у встановленому законодавством порядку.

Додатково повідомляю, що мені відомо про кримінальну відповідальність, передбачену статтею 383 Кримінального кодексу України за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину.

Додаток:

— Копія установчих документів ТОВ “Троянда флор” на ___ арк.;

Директор ТОВ “Троянда флор” І.І. Іванов

“______” _____________ 2013 року

Похожие записи

Комментировать

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com