Позовна заява про зміну розміру аліментів

У зв’язку з нестабільністю економічної ситуації в Україні розмір доходів наскелення зазнає значних коливань. Дедалі частіше працівники, що зайняті в приватному секторі економіки переводяться на офіційну заробітну плату в розмірі 50% від ставки, а той менше, а решта виплачується “в конверті”. Все це одразу відображається на розмірі аліментів, які отримуються одним із подружжя

, що виховує неповнолітню дитину, особливо, якщо раніш розмір аліментів визначався судом у відсотках або частині “офіційного” заробітку платника аліментів.
Зазначене створює комфортні умови для недобросовісних батьків, які, в деяких випадках, навіть свідомо намагаються зменшити свій офіційний дохід, що дає їм можливість суттєво зменшити розмір фактичних виплат по аліментам на дитину.
Отже, як що у платника аліментів зменшується дохід, стає мінливим та не постійним, отримувач аліментів має право звернутись до суду за зміною раніше встановленого розміру аліментів, для чого подається відповідна позовна заява про зміну розміру аліментів.
Зразок її складання наводимо нижче.

Олександрівський районний суд

м. Запоріжжя

_____, м. ___________, вул. ______, буд___

позивач: Фролова Ольга Петрівна

__________, м.__________,

вул.______________, буд.___, кв. ___

тел.: (___)______________

ел.адреса:_________________

відповідач: Фролов Олег Павлович

__________, м.__________,

вул.______________, буд.___, кв. ___

тел.: (___)______________

ел.адреса:____________________

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про зміну розміру аліментів

Я з відповідачем перебувала у зареєстрованому шлюбі, який був розірваний згідно з рішенням Олександрівського районного суду м. Запоріжжя від 18.08.2014 року. Від шлюбних відносин ми з відповідачем маємо неповнолітню дитину Фролова Миколу Олеговича 14.03.2013 року народження.

Також, згідно з рішенням Олександрівського районного суду м. Запоріжжя від 18.08.2014 року по цивільній справі № _______ за моїм позовом, з відповідача на мою користь стягуються аліменти на утримання нашого неповнолітнього сина Фролова Миколу Олеговича 14.03.2013 року народження в розмірі 20% від заробітку Фролова Олега Петровича щомісяця до досягнення дитиною повноліття.

Але, на даний час матеріальний стан відповідача значно змінився. Він звільнився з роботи та зайнявся підприємницькою діяльністю, внаслідок чого, наразі має нестабільний та мінливий дохід, що змінюється щомісяця. Внаслідок цього, реальний розмір аліментів, які я на цей час отримую від відповідача, значно зменшився, що ставить мене в скрутне матеріальне становище, та не дає можливості забезпечити нормальне існування дитини.

Слід також зазначити, що наш з відповідачем син з дитинства хворіє на хронічну хворобу, що підтверджується медичною довідкою від «___» грудня 2016 року, т потребує постійних додаткових витрат на лікування та оздоровлення.

Згідно ст.192 Сімейного Кодексу України, розмір аліментів визначений рішенням суду може бути зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров’я когось із них.

За таких обставин, вважаю за необхідне змінити розмір аліментів встановлених згідно з рішенням Олександрівського районного суду м. Запоріжжя від 18.08.2014 року по цивільній справі № _______ з 20% від заробітку позивача на 2 000,00 грн. в твердій сумі щомісячно.

Враховуючи вищенаведене, керуючись ст. 3 ЦПК України, ст.192 Сімейного Кодексу України,-

ПРОШУ :

Змінити розмір аліментів, що стягуються на мою користь з Фролова Олега Петровича, за рішенням Олександрівського районного суду м. Запоріжжя від 18.08.2014 року по цивільній справі № _______ на утримання неповнолітнього сина Фролова Миколи Петровича 14.03.2013 року народження та встановити їх в розмірі 2 000,00 грн. щомісяця до досягнення дитиною повноліття.

Додаток:

-копія рішення Олександрівського районного суду від 18.08.2014 про стягнення аліментів;

-копія довідки про стан здоров’я Фролова М.О.;

-копія позовної заяви з доданими документами для відповідача.

«27»грудня 2016 р. _____________                О.П. Фролова

Схожі записи

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com