Цивільне право

postheadericon Заява про перегляд заочного рішення

Цивільним процесуальним кодексом України передбачена можливість заочного розгляду справи. При цьому, за звичай, для розгляду цивільної справи в заочному порядку достатньо неявки в судове засідання відповідача без поважних причин та згоди позивача на такий порядок розгляду. читать полностью »

postheadericon Зразок претензії про відшкодування матеріальної шкоди (збитків)

В процесі господарської діяльності та в повсякденному житті майно громадян або юридичних осіб може зазнати шкоди від необережних дій інших осіб або від пливу інших чинників. Відновлення майна зазвичай потребує значних фінансових витрат, покриття яких можна вимагати від особи винної у заподіянні збитків. Як правило, відшкодування збитків відбувається за рішенням суду, проте, перед пред’явленням позову не завадить звернитусь до винної сторони з претензією про відшкодування матеріальної шкоди (збитків). читать полностью »

postheadericon Відповідь на претензію

Чинним законодавством України, претензія розглядається як один з засобів досудового врегулювання спору. Саме через це, ст. 7 Господарського процесуального кодексу України регламентовані порядок і строки розгляду претензії. читать полностью »

postheadericon Заява про забезпечення позову

При розгляді позовних заяв про стягнення боргу, витребування майна з незаконного володіння та інших заяв майнового характеру, позивач запросто може зіткнутися з тим, що відповідач, розуміючи що програє справу, буде всіляко намагатися позбутися від оспорюваних речей: виводити гроші з рахунків, продавати автомобілі, переписувати на родичів квартири і т.д. і т.п. читать полностью »

postheadericon Заява про визнання кредиторських вимог

Власниками підприємства згідно чинного законодавства, може бути прийняте рішення про ліквідацію фірми читать полностью »

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com