Боргова розписка

Рано чи пізно, але кожен з нас хоч раз, але давав кому-небудь гроші в борг (друзям, колегам по роботі, родичам і т.д.) і тут же переконувався в справедливості народної мудрості – “хочеш втратити друга – дай йому в борг “Нерідко, якщо сума позики була значною, разом з “втратою друга” можна нанести так само і значний збиток своїм заощадженням. Захиститися від цього певною мірою допоможе боргова розписка боржника, якою можна буде у разі не повернення грошових коштів підтвердити конкретну суму коштів, яка давалася в борг і факт її отримання боржником. Боргова розписка є доказом у суді і цілком може бути використана як підстава для подачі позову.

Оформляючи боргову розписку, необхідно обов’язково дотриматись наступних умов: 1) боргова розписка повинна бути повністю написана боржником власноруч (ніякого комп’ютерного набору); 2) дату повернення боргу потрібно вказувати обов’язково, саме з неї піде закінчення строку для звернення до суду, якщо борг не повернуть; 3) суму боргу необхідно вказувати як цифрами, так і прописом, що б не було потім пересудів і різночитань та боржник не зміг в суді стверджувати, що там мовляв хтось нуль домалював; 4) вказувати чітко паспортні дані, місце проживання і т.д. боржника і кредитора, що б їх можна було ідентифікувати; 5) у розписці необхідно обов’язково вказувати свідків, у присутності яких передавалися гроші, таких свідків повинно бути не менше двох, при цьому паспортні дані цих свідків, потрібно обов’язково вказувати.
Зразок розписки наводимо нижче.

Схожі записи

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com