Договір позики

Позичаючи родичам, друзям або знайомим певну суму грошей, особливо якщо для Вас вона є значною, варто задуматись про те, як убезпечити себе у випадку не повернення позикових коштів боржником, що дуже ймовірно, враховуючи хронічну нестабільність і сьогоднішню економічну ситуацію в нашій країні. Одним із способів захистити себе юридично – є укладення договору позики з боржником (не плутайте з договором позички, предметом якого є речі). Порядок укладення договору позики регулюється статтями 1046-1053 Цивільного кодексу України. Договір позики обов’язково укладається у письмовій формі, якщо сума позики перевищує 170,00 гривень.

У договорі можна передбачити відсотки, однак це буде законним лише в тому випадку, якщо сума позики становить не менше 850 гривень і позика пов’язана із здійсненням підприємницької діяльності хоча б однією із сторін, при цьому одна зі сторін, до того ж, має бути юридичною особою . У договорі передбачається термін, на який надається позика. Крім цього, як доказ отримання грошових коштів боржником, доцільно вимагати від нього написати відповідну розписку із зразком якої Ви можете ознайомитися тут.
Нижче наводимо найпростіший приклад договору позики.

Схожі записи

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com