Клопотання про витребування доказів

Відстоюючи свої права в суді, громадяни часто стикаються з тим, що відповідачі (особливо юридичні особи) всіляко намагаються цьому перешкоджати: не дають довідки, копії документів, і т.д. Але на цей випадок законодавцем передбачено право сторін подати до суду клопотання про витребування доказів, яке подається до початку слухання справи по суті.

У тексті самого клопотання про витребування доказів необхідно конкретно вказувати який саме документ суду необхідно витребувати, навіщо він потрібен і з яких причин заявник клопотання не зміг отримати ці документи самостійно. На практиці таке клопотання краще підготувати в письмовому вигляді, заздалегідь і заявляти у першому засіданні суду по Вашій справі.

__________________ районний суд

м. ________________________

суддя __________________

_____, м. ___________, вул. ______, буд___

позивач: ОСОБА-1

__________, м.__________,

вул.______________, буд.___, кв. ___

тел.: (___)______________

ел.адреса:

відповідач: ОСОБА-2

__________, м.__________,

вул.______________, буд.___, кв. ___

тел.: (___)______________

ел.адреса:

справа № __________

ЗАЯВА

про витребування доказів

В провадженні _________ районного суду м. _____________ перебуває цивільна справа № ______________ за позовом ОСОБА-1 до ОСОБА-2 про стягнення заборгованості по заробітній платі.

Для правильного визначення розміру позовних вимог, позивач звертався до відповідача ОСОБА-2 з проханням надати довідку про розмір середньої заробітної плати за період з _________ по _________, але такої довідки відповідачем по цей час, з невідомих причин, надано не було.

З метою забезпечення всебічного та повного розгляду справи, враховуючи те, що відповідач в добровільному порядку відмовляється надати необхідні документи, керуючись ст.ст. 3, 27, 137 ЦПК України, –

ПРОШУ :

Витребувати у відповідача ОСОБА-2 довідку про розмір середньої заробітної плати гр. ОСОБА-1 за період з _________ по _________.

«___» _________ 201___ р. _____________                ОСОБА-1

Схожі записи

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com