Претензія про сплату заборгованості

Одним з досудових засобів врегулювання спору є претензія, яка являє собою своєрідний лист кредитора до боржника з вимогою погасити заборгованість (виконати роботи, надати послугу тощо). На сьогоднішній день, в цивільному судочинстві претензія втратила своє значення, яке мала за раніше чинними процесуальними нормами, однак, тим не менш, і зараз направлення претензій далеко не завжди позбавлене сенсу. Так, наприклад , якщо боржник з якоїсь причини просто забув погасити борг, достатньо буде надіслати на його адресу лист- претензію , і людина проведе оплату без позовів, судових засідань , тяжби , сплати збору та т.д. Крім того, саму претензію і відповідь на неї можна використовувати надалі у судовому процесі , як додатковий доказ . Але знову-таки , слід підкреслити , що за нині чинним законодавством , направлення претензій не є обов’язковим , можна звертатись до суду загальної юрисдикції відразу.

Іванову І.І.

м._______________

вул. ________, б. ___ кв.___

__________

 

ПРЕТЕНЗІЯ

щодо оплати отриманого товару

 

Нагадуємо, що на виконання договору купівлі-продажу від ________ № _____, Вами було отримано ____________________________________ що підтверджується _________________________ підписаними Вами особисто.

Відповідно до п. ___ вищевказаного договору, Ви зобов’язані були сплати отриману продукцію шляхом перерахування на р/р _______________ коштів в загальній сумі _________грн. в строк до ___________ р.

Але, станом на ______________, в порушення договірних умов, Вами не виконуються зобов’язання щодо оплати отриманого товару.

Для досудового вирішення питання, вимагаємо погасити заборгованість в розмірі _____________ у термін до __________________ р.

У разі відсутності дій з Вашого боку спрямованих на погашення заборгованості, ми змушені будемо звернутися до суду з позовом про її стягнення у примусовому порядку. У цьому випадку попереджаємо, що Ви, як боржник, зобов’язані будете відшкодувати також і судові витрати, в результаті чого, сума Вашого боргу зросте, але цього можна уникнути, шляхом негайної сплати заборгованості.

Сподіваємось на порозуміння!

_________________ ______________ П.П.Петров

Схожі записи

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com