Заява про заочний розгляд справи

У тому випадку, коли відповідач не з’являється в судові засідання, суд, відповідно до ст. 224 Цивільного процесуального кодексу України, у праві постановити так зване заочне рішення по справі, на підставі наявних у справі документів, але за умови, що позивач не заперечує проти такого способу розгляду його позовної заяви.
Для згоди позивача на розгляд справи заочно, ним оформляється і подається до суду відповідна заява про заочний розгляд справи, зразок якої ви можете завантажити нижче українською мовою.

Глобинський районний суд

Полтавської области

суддя ______________

справа № _____________

39000, м. Глобіне,

Полтавська обл.,

вул. Леніна, буд.149

Позивач: Іванов Іван Іванович

39000, м. Глобіне, Полтавська обл.,

вул. Леніна, буд.149

т.(066) 111-22-111

ел.адреса: [зазначається якщо є]

Відповідач: Попов Петро Петрович

39000, м. Глобіне, Полтавська обл.,

вул. Леніна, буд.149

т.(066) 111-22-111

ел.адреса: [зазначається якщо є]

ЗАЯВА

про заочний розгляд справи

Прошу слухати цивільну справу № _____________за позовом гр. Іванова Івана Івановича до гр. Попова Петра Петровича про [зазначаємо суть спору, наприклад: стягнення заборгованості, відшкодування шкоди, тощо] за відсутності позивача, при цьому, позовні вимоги підтримую у повному обсязі та прошу їх задовольнити. Не заперечую проти винесення судом заочного рішення по даній справі в порядку ст. 231 ЦПК України.

«______» серпня 2013 р. І.І. Іванов

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com