Заява про залишення позовної заяви без розгляду

Трапляється, що пред’явивши позов до суду, в ході розгляду справи, позивач починає розуміти, що його справа надалі не має правової перспективи. В даному випадку, єдиним правильним рішенням буде подання заяви про залишення позову без розгляду.
Причин для подачі такої заяви може бути безліч, це і усвідомлення неправомірності своїх вимог до відповідача; добровільне виконання відповідачем своїх зобов’язань (відновлення порушеного права); відсутність матеріальної можливості продовжувати судову тяжбу (наприклад якщо якщо в процесі доказування необхідно замовляти дорогі експертизи) і т. д.

Також, потрібно підкреслити, що дана заява суттєво відрізняється від заяви про залишення позовних вимог без розгляду (зразок тут) так як позивач фактично просить залишити позов без розгляду в цілому.
При поданні заяви про залишення позову без розгляду слід також мати на увазі всі правові наслідки, передбачені Цивільним процесуальним кодексом України .
Головною ж відмінністю залишення позовної заяви без розгляду від відмови від позову, є те, що в першому випадку позивач може звернутися до суду з такими ж вимогами повторно, а у разі відмови від позову, такої можливості на жаль, вже немає.

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com