Заява про ознайомлення з матеріалами справи

Згідно з ч. 1 ст. 27 Цивільного процесуального кодексу України, особи які беруть участь у справі, мають право знайомитися з матеріалами справи,робити з них виписки, а також знімати копії з документів, наявних у справі. На практиці, для ознайомлення з матеріалами цивільної справи, учаснику процесу до канцелярії суду необхідно подати відповідний документ – заява про ознайомлення з матеріалами справи, після розгляду якого, суддя визначить конкретну дату і час, коли учасник процесу може прийти до суду, отримати справу і ознайомитися з документами, що містяться у ній.

__________________ районний суд

м. ________________________

суддя __________________

_____, м. ___________, вул. ______, буд___

позивач: ОСОБА-1 __________, м.__________,

вул.______________, буд.___, кв. ___

тел.: (___)______________

ел.адреса: __________________

справа № __________

ЗАЯВА

про ознайомлення з матеріалами справи

На підставі ст. 27 ЦПК України, прошу суд надати можливість ознайомитись з матеріалами цивільної справи № __________ за позовом ОСОБА-1 до ОСОБА-2 про__________________ з можливістю застосування засобів фотозйомки.

«___» _________ 2013 р._____________ОСОБА-1
(підпис)

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com