Заява про усунення недоліків позову

На практиці дуже часто зустрічаються випадки, коли суд, отримавши позовну заяву і додані до неї документи не приймає її до розгляду, виявивши певні недоліки. Такими недоліками можуть бути: невідповідність позовної заяви встановленій законом формі, відсутність якихось документів, нечіткість копій доданих документів, несплата судового збору і т.і.У даній ситуації суд, керуючись ст. 121 Цивільного процесуального кодексу України, залишає позовну заяву без руху , про що виносить відповідну ухвалу . У цій ухвалі суд встановлює строк в який позивач повинен виправити недоліки , а також суд зобов’язаний роз’яснити позивачеві , в чому саме полягають помилки в поданому позові і які дії повинен здійснити позивач для їх усунення.

Після того як позивач внесе необхідні виправлення згідно з вимогами суду , позовна заява і додані до нього документи необхідно знову направляти до суду. Для того, що б уникнути плутанини і Ваші документи потрапили до суду у встановлений строк, доцільно направляти їх зі спеціальним супровідним листом, який оформляється як заява про усунення недоліків позову. Зразок цього документу наводимо нижче.

Вознесенський міськрайонний суд

Миколаївської області

суддя _________________

справа № ___________________

56500, Миколаївська обл.,

м. Вознесенськ, вул. Кібріка, 11

Позивач: Іванов Іван Іванович

56500, Миколаївська обл.,

м. Вознесенськ, вул. Леніна, 54

т.(066) 111-00-11

Відповідач: Іванов Іван Іванович

56500, Миколаївська обл.,

м. Вознесенськ, вул. Леніна, 53

т.(066) 112-00-12

Заява про усунення недоліків позову

На виконання ухвали Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області від ___.08.2013 по справі № _________, направляю уточнену позовну заяву про стягнення з гр. Кривого П.С. заборгованості в загальній сумі 18 817,60 грн. та витрат на сплату судового збору в розмірі 229,40 грн. (всього 19 047,00 грн.) разом із детальним розрахунком заборгованості.

Також, повідомляю суд, що відповідач Кривий П.С. з дати подання позову по теперішній час, жодних розрахунків з позивачем щодо погашення своїх зобов’язань не здійснював.

Додаток:

– уточнена позовна заява та розрахунок заборгованості для суду на __ арк.;

– уточнена позовна заява та розрахунок заборгованості для відповідача на __ арк.

«_____» серпня 2013 р. І.І. Іванов

Схожі записи

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com