Заява про затвердження мирової угоди

Згідно з законодавством України, мирова угода укладена сторонами в ході судового розгляду справи, підлягає затвердженню судом. У зв’язку з цим, при досягненні мирової угоди, сторони вправі звернутися до суду з відповідною заявою.
У статті 175 Цивільного процесуального кодексу України зазначається, що сторонами подається до суду спільна заява про затвердження мирової угоди (тобто підписану відразу двома сторонами як у нашому прикладі, який викладений нижче), однак на практиці таких заяв може бути і дві – одна від відповідача, а інша від позивача, але в них обов’язково сторони повинні просити суд про одне й те ж – затвердити їх мирову. Зразок як оформляється заява про затвердження мирової угоди, приводимо нижче.

Яким чином оформити саму мирову угоду, вы зможете ознайомитись тут

Схожі записи

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com