Заява про видачу виконавчого листа

У тому випадку, якщо відповідач за Вашим позовом не виконує рішення суду в добровільному порядку, Ви завжди маєте право звернутися до органів Державної виконавчої служби України для примусового виконання судового рішення прийнятого судом на Вашу користь. Однак, для цього, в суді, який слухав справу, Вам необхідно отримати спеціальний документ– виконавчий лист, який, згідно зі ст. 368 Цивільного-процесуального кодексу України, видається стягувачу судом, що прийняв рішення. Для отримання виконавчого листа, до канцелярії суду подається заява про видачу виконавчого листа, зразок якої ми наводимо нижче.

Самарський районний суд

м. Дніпропетровська

суддя _______________

справа № ____________

49112, м. Дніпропетровськ,

вул. Електрична, 1-а

                              Іванова Івана Івановича

                              49124, м. Дніпропетровськ,

вул. Липова, буд. 13

Заява

про видачу виконавчого листа

            У зв’язку з необхідністю примусового виконання рішення Самарського районного суду м. Дніпропетровська від ___________, керуючись ст. 348 ЦПК України, прошу видати виконавчий лист по справі  № ___________ за позовом Іванова Івана Івановича до гр. Петровського Олександра Віталійовича про стягнення боргу в розмірі 4 477,60 грн.

«____» ____________  І.І. Іванов

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com