Виконавче провадження

postheadericon Зразок заяви до казначейства про виконання судового рішення

Якщо по Вашій справі про стягнення грошових коштів боржником виступає бюджетна установа (державний орган), то в такому випадку, в силу положень ч. 2 ст. 3 Зкону України “Про виконавче провадження”, рішення суду має виконуватись не Державною виконавчою службою, а органами Державного казначейства. читать полностью »

postheadericon Скарга на бездіяльність державного виконавця

На жаль, на практиці передача виконавчого документа до органів виконавчої служби зовсім не гарантує швидкого фактичного виконання рішення суду. Практично 80% стягувачів стикаються з різною тяганиною: не надсилаються копії постанов, своєчасно не накладаються арешти, не направляються запити, з незрозумілих причин не звертається стягнення на доходи боржника і т.д. читать полностью »

postheadericon Запит про хід виконавчого провадження

Отже, нарешті-то Ви направили виконавчий документ (як правило виконавчий лист або наказ суду) до виконавчої служби. Здавалося-б можна зітхнути вільно, адже скоро на Ваш рахунок почнуть надходити кошти від боржника. Але, як показує практика, радіти зарано. читать полностью »

postheadericon Заява про накладення арешту на майно боржника

Основною метою стягувача у виконавчому провадженні є реальне виконання судового рішення, для цього, як на війні, всі засоби хороші. Одним з видів виконавчих дій є накладення арешту на майно боржника. читать полностью »

postheadericon Заява про звільнення майна з під арешту

Якщо боржник у добровільному порядку не виконує рішення суду, державний виконавець має право накласти арешт на майно, що належить боржнику. читать полностью »

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com