Скарга на бездіяльність державного виконавця

На жаль, на практиці передача виконавчого документа до органів виконавчої служби зовсім не гарантує швидкого фактичного виконання рішення суду. Практично 80% стягувачів стикаються з різною тяганиною: не надсилаються копії постанов, своєчасно не накладаються арешти, не направляються запити, з незрозумілих причин не звертається стягнення на доходи боржника і т.д. Як варіант, можна прийти на прийом до виконавця, але Ви можете отримати обіцянки що ось буквально завтра він все зробить, але це не завжди дасть ефект, так як “завтра” часто перетворюється на місяць і т.д., крім цього, не завжди можна знайти час для того що б потрапити на прийом, та й самі виконавчі дії можуть проводитися в іншому місті. У таких випадках, одним з варіантів Ваших дій може бути наступне: на ім’я начальника виконавчої служби, в провадженні якої перебуває Ваш виконавчий документ, подається скарга на бездіяльність державного виконавця. Ця скарга оформляється з урахуванням вимог, викладених у ч. 7 ст. 82 Закону України “Про виконавче провадження” та повинна бути розглянута начальником ВДВС у десятиденний строк з моменту її отримання. Якщо результатом розгляду скарги Ви не задоволені, подальше оскарження можна проводити у вищому органі (обласне управління юстиції) або в суді. Приклад, як складається скарга на бездіяльність державного виконавця наводимо нижче.

Начальнику ___________ ВДВС

___________ управління юстиції

Коваленко Л.К.

вул. __________, буд. _____

м. ________________, ________

Стягувач: Петров Петро Петрович

вул. _______, буд. ____ кв. ____

_________, м. ___________

тел.: 000-000-000-00

Боржник: Іванов Іван Іванович

вул. _________, буд. _____, кв. ___

м. _________, _______

тел..: 000-0000-00-000

СКАРГА

на бездіяльність державного виконавця

___________ ВДВС _______________ МУЮ

На примусовому виконанні у _________ ВДВС ___________МУЮ перебуває виконавчий лист № _____, виданий __.___.20___ _________ районним судом м. __________ про стягнення з гр. Іванова Івана Івановича на користь гр. Петрова Петра Петровича боргу в сумі 12 000,00 грн., на підставі якого відкрите виконавче провадження за місцем роботи боржника (ТОВ «Зірка», м._______, пр. ______, буд. _____). Примусове виконання проводиться державним виконавцем Сидоровим С.С.

Наскільки мені відомо, виконавче провадження за цим виконавчим документом було відкрито на при кінці лютого 2015 р., а з початку березня 2015 державним виконавцем Сидоровим С.С. повинні були проводились дії щодо звернення стягнення на заробітну плату Іванова І.І., проте, по цей час жодних коштів в рахунок погашення заборгованості на мій рахунок не надходило.

Крім того, з моменту відкриття виконавчого провадження та по цей час, в порушення вимог ст. 11, 31 Закону України «Про виконавче провадження», на мою адресу не надійшло жодного документу, що свідчив би про відкриття виконавчого провадження та проведення державним виконавцем Сидоровим С.С. виконавчих дій, через що, я фактично позбавлений доступу до Єдиного реєстру виконавчих проваджень, оскільки номер виконавчого провадження та код доступу мені, як стягувану – не відомі.

У зв’язку з цим, на адресу начальника Жовтневого ВДВС Дніпропетровського МУЮ, мною направлялась заява від ___.______.2015 з проханням повідомити на мою адресу про хід виконання виконавчого листа № _______, виданого ___.___.20__ ____________ районним судом м. __________, а також надання копій документів виконавчого провадження, другий екземпляр яких, відповідно до чинного законодавства має, направлятись на адресу стягувача.

Дана заява була отримана Жовтневим ВДВС Дніпропетровського МУЮ ___.___.2015, про що свідчить поштове повідомлення № ________ від ____.____.2015, проте по цей час відповідь на мою адресу не надходила, відповідні документи не надані, стягнення боргу з Іванова І.І.. державним виконавцем Сидоровим С.С. фактично не проводиться.

Враховуючи вищенаведене, керуючись ст. 82 Закону України «Про виконавче провадження», –

ПРОШУ:

1. Прийняти скаргу до розгляду;

2. Вжити дієвих заходів щодо забезпечення державним виконавцем Сидоровим С.С. реального виконання виконавчого листа №___, виданого __.__.20__ _______ районним судом м. ________;

3. Зобов’язати державного виконавця Сидорова С.С. направити на адресу стягувача необхідні документи цього виконавчого провадження, що мали бути направлені відповідно до вимог чинного законодавства;

4. Про результати розгляду скарги письмово повідомити на мою адресу.

Додаток:

– копія заяви від __________на _____ арк.;

– копія заяви від _________ на _____ арк.

«____» __________ 2015 року                                      П.П. Петров

Схожі записи

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com