Заява про накладення арешту на майно боржника

Основною метою стягувача у виконавчому провадженні є реальне виконання судового рішення, для цього, як на війні, всі засоби хороші. Одним з видів виконавчих дій є накладення арешту на майно боржника. В принципі, згідно законодавства, державний виконавець після відкриття виконавчого провадження сам проводить майнову перевірку боржника – направляє запити до відповідних державних органів, з’ясовує наявність рухомого або нерухомого майна, відкритих банківських рахунків, місця роботи боржника, чи отримує він десь пенсію і т.д. Однак, на практиці нерідкі випадки, коли виконавець ставиться до цього формально, і боржник продовжує роз’їжджати по місту на власному автомобілі, спокійно отримувати пенсію і т.д., а заборгованість залишається непогашеною.

У таких випадках, якщо у стягувача є інформація про майно боржника, на яке може бути звернено стягнення, необхідно звернутися до державного виконавця з відповідною письмовою заявою про накладення арешту на майно боржника, в якій необхідно вказувати, яке саме майно слід заарештувати, його реквізити (номери машини, адресу квартири і т.д.). Особливого дива від цього чекати не варто, однак, на практиці, наприклад співробітники ДАІ можуть затримати машину боржника і відправити на штрафмайданчик, що може бути досить серйозним стимулом для нього погасити заборгованість.
Зразок заяви про накладення арешту на майно боржника (в даному випадку на автомобіль) наводимо нижче.

Схожі записи

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com