Поштові документи, зразки довіреностей

postheadericon Довіреність на представництво інтересів в суді

Відповідно до статті 39 Цивільного процессуального кодексу України, сторони та інші учасники процесу можуть приймати участь у розгляді справи особисто або через свого представника. Представником в суді може бути будь-яка особа, що досягла 18-ти років та має належним чином посвідчені повноваження на здійснення представництва інтересів в суді.
Згідно статті 244 Цивільного кодексу України, для здійснення представництва перед третіми особами видається відповідний письмовий документ – Довіреність на представництво інтересів в суді. читать полностью »

postheadericon Довіреність на отримання відомостей з Єдиного державного реєстру

Згідно з діючим законодавством України, отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (скорочено – Єдиний державний реєстр) можливо за довіреністю, читать полностью »

postheadericon Поштовий реєстр

При відправленні декількох замовних або рекомендованих листів (у т.ч. і з повідомленням) працівники пошти вимагають надати їм реєстр. читать полностью »

postheadericon Довіреність на отримання поштової кореспонденції

Для отримання поштової кореспонденції від імені юридичної особи читать полностью »

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com