Довіреність на отримання поштової кореспонденції

Для отримання поштової кореспонденції від імені юридичної особиспівробітнику необхідно видати спеціальну довіреність, яка підписується керівником підприємства та скріплюється печаткою. Оригінал довіреності залишається на поштовому відділенні, а надалі, при отриманні пошти, особі на ім’я якої видана довіреність, необхідно пред’являти паспорт.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРОЯНДА ФЛОР»

61000, Україна, м. Харків,

вул. Леніна, 458-Б, офіс 25, тел. (ХХХ)ХХ-ХХ-ХХ

КОД ХХХХХХХ

Д О В І Р Е Н І С Т Ь

м. Харків «21» лютого 2013 р.

Цією довіреністю Товариство з обмеженою відповідальністю “Троянда Флор”, в особі директора Іванова Івана Івановича, який діє на підставі Статуту, уповноважує Петрова Петра Петровича (паспорт: _________виданий ___ р. ____________РВ ____МУ УМВС України в _________обл.) на отримання усіх видів поштової кореспонденції, в тому числі і рекомендованих листів з повідомленням, надісланої на адресу ТОВ “Троянда Флор” у всіх поштових відділеннях УДП ПЗ “Укрпошта”.

Передача повноважень по цій довіреності третім особам – не допускається.

Ця довіреність видана терміном на 1 рік.

Підпис представника Петрова П.П. _________________ засвідчую.

Директор І.І.Іванов

Схожі записи

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com