Довіреність на отримання відомостей з Єдиного державного реєстру

Згідно з діючим законодавством України, отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (скорочено – Єдиний державний реєстр) можливо за довіреністю, яка складається в письмовій формі, повинна містити: ПІБ та паспортні дані довіреної особи, зразок підпису довіреної особи, обсяг її повноважень на вчинення певних дій. Довіреність підписується керівником підприємства та скріплюється печаткою. Державному реєстратору ця довіреність подається виключно в оригіналі.
Зразок як оформити довіреність на отримання відомостей з Єдиного державного реєструнаводимо нижче.

                                                                                                              (БЛАНК ПІДПРИЄМСТВА)

ДОВІРЕНІСТЬ

 м. Вишгород                                                                                                                   01 листопада 2014 р.

  Товариство з обмеженою відповідальністю «Буратіно» (далі по тексту Довіритель), в особі генерального директора Іванова Івана Івановича, діючого на підставі Статуту, уповноважує Петрова Петра Петровича (паспорт серія ___ № __________, виданий __________ МРВ УМВС України в ______________ області «____» _________ ________ року, індивідуальний податковий номер _______) представляти інтереси Довірителя у державного реєстратора Реєстраційної служби _______ районного управління юстиції з питань подання документів для вчинення державним реєстратором відповідних реєстраційних дій щодо Довірителя, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», згідно поданих документів. Для цього Петрову Петру Петровичу надається право заповнювати, підписувати та подавати від імені Довірителя заяви, реєстраційні картки, одержувати довідки, виписки (витяги) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в тому числі, копії і оригінали документів, а також виконувати всі інші дії, пов’язані з цією довіреністю.

Передача повноважень по цій довіреності третім особам – не допускається.

Ця довіреність видана терміном на 1 рік.

 

Підпис Петрова П.П.   ________________ засвідчую.

 

 

 

Генеральний директор

ТОВ «Буратіно»                                                                 І.І. Іванов

Схожі записи

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com