Исковое заявление об изменении размера алиментов

В связи с нестабильностью экономической ситуации в Украине размер доходов населения испытывает значительные колебания. Все чаще работники, занятые в частном секторе экономики переводятся на официальную заработную плату в размере 50% от ставки, а то и меньше, а остальное выплачивается «в конверте». Все это сразу отражается на размере алиментов, получаемых одним из супругов

, который занимается воспитанием несовершеннолетнего ребенка, особенно, если ранее размер алиментов был установлен судом в процентах или от части «официального» заработка плательщика алиментов.
Выше указанное безусловно создает комфортные условия для недобросовестных родителей, которые, в некоторых случаях, даже умышленно пытаются уменьшить свой официальный доход, что дает им возможность существенно уменьшить размер фактических выплат по алиментам на ребенка.
Итак, если у плательщика алиментов уменьшается доход, либо он становится изменчивым, не постоянным, получатель алиментов имеет право обратиться в суд за изменением ранее установленного размера алиментов, для чего подается соответствующее исковое заявление об изменении размера алиментов.
Образец его составления приводим ниже.

Олександрівський районний суд

м. Запоріжжя

_____, м. ___________, вул. ______, буд___

позивач: Фролова Ольга Петрівна

__________, м.__________,

вул.______________, буд.___, кв. ___

тел.: (___)______________

ел.адреса:_________________

відповідач: Фролов Олег Павлович

__________, м.__________,

вул.______________, буд.___, кв. ___

тел.: (___)______________

ел.адреса:____________________

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про зміну розміру аліментів

Я з відповідачем перебувала у зареєстрованому шлюбі, який був розірваний згідно з рішенням Олександрівського районного суду м. Запоріжжя від 18.08.2014 року. Від шлюбних відносин ми з відповідачем маємо неповнолітню дитину Фролова Миколу Олеговича 14.03.2013 року народження.

Також, згідно з рішенням Олександрівського районного суду м. Запоріжжя від 18.08.2014 року по цивільній справі № _______ за моїм позовом, з відповідача на мою користь стягуються аліменти на утримання нашого неповнолітнього сина Фролова Миколу Олеговича 14.03.2013 року народження в розмірі 20% від заробітку Фролова Олега Петровича щомісяця до досягнення дитиною повноліття.

Але, на даний час матеріальний стан відповідача значно змінився. Він звільнився з роботи та зайнявся підприємницькою діяльністю, внаслідок чого, наразі має нестабільний та мінливий дохід, що змінюється щомісяця. Внаслідок цього, реальний розмір аліментів, які я на цей час отримую від відповідача, значно зменшився, що ставить мене в скрутне матеріальне становище, та не дає можливості забезпечити нормальне існування дитини.

Слід також зазначити, що наш з відповідачем син з дитинства хворіє на хронічну хворобу, що підтверджується медичною довідкою від «___» грудня 2016 року, т потребує постійних додаткових витрат на лікування та оздоровлення.

Згідно ст.192 Сімейного Кодексу України, розмір аліментів визначений рішенням суду може бути зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров’я когось із них.

За таких обставин, вважаю за необхідне змінити розмір аліментів встановлених згідно з рішенням Олександрівського районного суду м. Запоріжжя від 18.08.2014 року по цивільній справі № _______ з 20% від заробітку позивача на 2 000,00 грн. в твердій сумі щомісячно.

Враховуючи вищенаведене, керуючись ст. 3 ЦПК України, ст.192 Сімейного Кодексу України,-

ПРОШУ :

Змінити розмір аліментів, що стягуються на мою користь з Фролова Олега Петровича, за рішенням Олександрівського районного суду м. Запоріжжя від 18.08.2014 року по цивільній справі № _______ на утримання неповнолітнього сина Фролова Миколи Петровича 14.03.2013 року народження та встановити їх в розмірі 2 000,00 грн. щомісяця до досягнення дитиною повноліття.

Додаток:

-копія рішення Олександрівського районного суду від 18.08.2014 про стягнення аліментів;

-копія довідки про стан здоров’я Фролова М.О.;

-копія позовної заяви з доданими документами для відповідача.

«27»грудня 2016 р. _____________                О.П. Фролова

Похожие записи

Комментировать

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com