Трудові правовідносини

postheadericon Заява про збільшення позовних вимог

У трудових спорах працівник як правило вимагає не тільки відновити його порушене право на працю, але ще й просить суд стягнути з відповідача компенсацію в грошовому еквіваленті, яка часто виражається в неотриманому (втраченому) заробітку в наслідок вимушеного прогулу або простою. читать полностью »

postheadericon Позовна заява про зміну формулювання причини звільнення

Чинним законодавством роботодавцю надано право у певних випадках ініціювати розірвання трудового договору з працывником за власною ініціативою. При цьому, в умовах вкрай складної ситуації на ринку праці в Україні, звільнення працівника наприклад за прогул, загрожує дуже серйозними наслідками читать полностью »

postheadericon Позовна заява про стягнення заборгованості по заробітній платі

Враховуючи безперервні кризові явища в економіці України, для працюючої частини населення країни питання стягнення заборгованості роботодавця з виплати заробітної плати з кожним днем ​​стає все більш і більш актуальним. читать полностью »

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com