Заява про збільшення позовних вимог

У трудових спорах працівник як правило вимагає не тільки відновити його порушене право на працю, але ще й просить суд стягнути з відповідача компенсацію в грошовому еквіваленті, яка часто виражається в неотриманому (втраченому) заробітку в наслідок вимушеного прогулу або простою.Оскільки судовий процес може тривати досить довго (на практиці трудові спори можуть тривати більше одного року) суми компенсації не отриманого працівником доходу з моменту пред’явлення позовної заяви до прийняття судом остаточного рішення по справі можуть збільшуватися в рази. Для того, що б стягнути з відповідача фактичну суму компенсації, позивачем складається заява про збільшення позовних вимог і подається в суд. Таку заяву позивач може подавати неодноразово (можна це робити кожного разу при слуханні справи), безпосередньо в судовому засіданні. Звертємо увагу: заява подається в двох примірниках, один для відповідача. Для правильного і обгрунтованого розрахунку суми компенсації, позивачу слід на самому початку судового процесу звернутися до суду з клопотанням про витребування у відповідача довідки про розмір свого середнього заробітку. На підставі цієї довідки і проводиться розрахунок заборгованості за вимушений прогул виходячи з середнього заробітку.
Зразок як складається заява про збільшення позовних вимог наводимо нижче.

___________ районний суд

Позивач         Іванова Ніна Павлівна

вул.. __________

м. ________________

тел..: _________________

Відповідач      Товариство з обмеженою

відповідальністю «Ніка»

вул.._____________

м. _________________

п/р 2600000000000 в

філії АБ _______________

МФО _________________

ЄДРПОУ ______________

тел..: __________________

справа № ________

     ЗАЯВА

про збільшення позовних вимог

 «____» _______ 20__ року я звернулась до ___________ районного суду з позовом про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу в сумі ______ грн.

На день судового засідання по розгляду справи за моїм позовом до ТОВ «Ніка», а саме – «_____» _________ 20__ р. минуло _______ робочих дня з дня незаконного звільнення мене відповідачем  з займаної посади.

Розмір середнього заробітку за час вимушеного прогулу, який відповідач зобов’язаний сплатити на мою користь складає _______ грн. ( _________ грн..- фактична заробітна плата за останні два місяці роботи / ____ дні – кількість фактично відпрацьованих робочих днів за два останні місяці роботи = ______ грн.. – розмір середньомісячної заробітної плати х ________ днів – кількість днів вимушено прогулу = ________ грн.. – заборгованість на теперішній момент розгляду справи).

В іншій частині позовні вимоги залишаю без змін.

На підставі вищенаведеного, керуючись ч. 2 ст. 235 КЗпП України та ч. 2 ст. 31 ЦПК України, –

ПРОШУ:

1. Прийняти заяву до розгляду;

2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Ніка» на мою користь відшкодування моральної шкоди в розмірі середній заробіток за час вимушеного прогулу в сумі ______________грн. [вказується збільшена сума]

Додаток:

«____» ___________ 20___ р.                                              _______________

Схожі записи

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com