Кримінальне право

postheadericon Зауваження на журнал судового засідання

Чинним законодавством передбачено, що одним із засобів фіксування кримінального провадження є Журнал судового засідання, який є процесуальним документом та відображає процесуальні дії, що проводились в ході судового засідання, а також рішення суду, які приймались у формі ухвал. Ведення Журналу судового засідання є обов’язковим для судів як першої, так і апеляційної та касаційної інстанцій. читать полностью »

postheadericon Клопотання про скасування вироку в кримінальному провадженні

Однією з основних новел Кримінального процесуального кодексу України, який був прийнятий 13.04.2012, є надання можливості сторонам (обвинуваченню, потерпілому і стороні захисту) по не тяжким злочинам та злочинам середньої тяжкості укласти угоду про примирення між потерпілим та підозрюваним (обвинуваченим). Укладення такої угоди дає можливість учасникам кримінального провадження суттєво зекономити час та пришвидшити процес відшкодування завданих збитків потерпілому. читать полностью »

postheadericon Заява про розгляд справи без участі потерпілого

Як відомо, потерпілий є учасником кримінального судочинства і його явка в судове засідання є обов’язковою. У разі неявки потерпілого в судове засідання, суд буде змушений відкладати розгляд справи. Якщо питання особистої участі у розгляді справи не принципове, для того що б не витрачати особистий час на поїздки в суд, не сидіти в судових засіданнях, і при цьому не перешкоджати суду у здійсненні правосуддя, потерпілий у кримінальній справі в праві подати на розгляд суду заяву про розгляд справи без участі потерпілого. читать полностью »

postheadericon Заява про виправлення помилки у вироку суду

Вирок суду у кримінальній справі є найважливішим документом у всьому кримінальному процесі. Однак через поспіх або неуважності помічника судді, нерідко допускаються помилки (описки) або неточності в ПІБ підсудного чи потерпілих, невірно вказується призначена судом міра покарання і т.д. Все це надалі, досить імовірно, в кінці-кінців призведе до неможливості в подальшому виконати вирок або його частину читать полностью »

postheadericon Цивільний позов у кримінальному провадженні

Як правило, в результаті вчинення злочину , винною особою наноситься не тільки фізична шкода здоров’ю потерпілого , а й шкода морального і матеріального характеру, яка підлягає відшкодуванню.
читать полностью »

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com