Зауваження на журнал судового засідання

Чинним законодавством передбачено, що одним із засобів фіксування кримінального провадження є Журнал судового засідання, який є процесуальним документом та відображає процесуальні дії, що проводились в ході судового засідання, а також рішення суду, які приймались у формі ухвал. Ведення Журналу судового засідання є обов’язковим для судів як першої, так і апеляційної та касаційної інстанцій.
Відсутність журналу судового засідання в матеріалах справи та невідповідність його змісту реальним обставинам розгляду справи є суттєвим порушенням вимог процесуального законодавства. Отже, кожен з учасників процесу має бути зацікавлений у тому, щоб Журнал судового засідання вівся судом в порядку передбаченому чинним законодавством та містив достовірну інформацію про події, що відбувались в ході судового розгляду справи. Право сторін кримінального провадження знайомитись із Журналом судового засідання і подавати на нього свої письмові зауваження передбачено ч. 3 ст. 376 Кримінально-процесуального кодексу України.
Отже, якщо під час ознайомлення з Журналом судового засідання, Ви помітили певні неточності, або взагалі відсутність інформації про ту чи іншу подію, що відбувалась протягом судового розгляду справи, Ви маєте право подати до суду письмові зауваження на журнал судового засідання, за зразком, що наводиться нижче.

Олександрівський районний суд

м. Запоріжжя

суддя____________

провадження № ________________

Від потерпілого

Петрова П.П.

ЗАУВАЖЕННЯ

на журнал судового засідання

Олександрівським районним судом м. Запоріжжя, 08.09.2017 було розглянуто кримінальне провадження № ___________________ за обвинуваченням Семеренка В.П. у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України.

В ході ознайомлення із журналом судового засідання, який вівся під час розгляду даного кримінального провадження, мною виявлено в ньому ряд неточностей, у зв’язку з чим, вважаю за необхідне, подати на нього наступні зауваження:

[наводиться перелік зауважень]

На підставі вищенаведеного, керуючись ч. 3 ст. 376 КПК України, ч. 1 ст. 56 КПК України, –

ПРОШУ:

Посвідчити правильність поданих мною зауважень на журнал судового засідання та приєднати їх до матеріалів кримінального провадження № ____________________ за обвинуваченням Семеренка В.П. у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України.

“___”_________2017                              П.П. Петров

Схожі записи

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com