Заява про розгляд справи без участі потерпілого

Як відомо, потерпілий є учасником кримінального судочинства і його явка в судове засідання є обов’язковою. У разі неявки потерпілого в судове засідання, суд буде змушений відкладати розгляд справи. Якщо питання особистої участі у розгляді справи не принципове, для того що б не витрачати особистий час на поїздки в суд, не сидіти в судових засіданнях, і при цьому не перешкоджати суду у здійсненні правосуддя, потерпілий у кримінальній справі в праві подати на розгляд суду заяву про розгляд справи без участі потерпілого.Така заява подається як правило у кримінальних справах з незначним матеріальним збитком, або ж цей збиток відшкодовано підсудним у повному обсязі. За тестом заяви необхідно вказувати, що питання про призначення покарання підсудному потерпілий залишає на розгляд суду. Завантажити зразок як складається Заява про розгляд справи без участі потерпілого Ви можете за посиланням нижче.

________ районний суд
м. ______________
суддя _________
вул.________, м.______, ______
потерпілий: Товариство з обмеженою
відповідальністю “Троянда»
код ЄДРПОУ: 333333333
вул._________, буд. ___,
м. ___________, _________
тел.: _______________
справа № _____/_____/15-к

КЛОПОТАННЯ
про розгляд справи без участі потерпілого

В провадженні __________ районного суду м. _________перебуває кримінальна справа № ____/_____/15-к за звинуваченням гр. Петренка Петра Петровича у вчиненні злочину передбаченого ч. ____ ст. ____ КК України. Потерпілим від протиправних дій гр. Котвіцького А.Д. визнано Товариство з обмеженою відповідальністю “Троянда”.
Судовий розгляд даної справи призначено на 26.05.2015 об 11-30.
У зв’язку зтим, що гр. Петренко П.П. завдані злочином збитки потерпілій стороні відшкодовані у повному обсязі, прошу провести розгляд справи № ____/_____/15-к без участі уповноваженого представника потерпілого. Питання про призначення покарання гр. Петренко П.П. залишаємо на розгляд суду.

Додаток: копія довіреності на представника на 1 арк.

Представник ТОВ “Троянда ” за
довіреністю                                                                                                              І.І. Іванов

                                                                                                                                     26.05.2015

Схожі записи

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com