Заява про виправлення помилки у вироку суду

Вирок суду у кримінальній справі є найважливішим документом у всьому кримінальному процесі. Однак через поспіх або неуважності помічника судді, нерідко допускаються помилки (описки) або неточності в ПІБ підсудного чи потерпілих, невірно вказується призначена судом міра покарання і т.д. Все це надалі, досить імовірно, в кінці-кінців призведе до неможливості в подальшому виконати вирок або його частину, а виданий судом виконавчий лист швидше за все буде містити ті ж помилки і, як наслідок, не буде прийнятий органами державної виконавчої служби до примусового виконання. Якщо допущена у вироку помилка є очевидною, необхідно подавати в суд заяву про виправлення помилки у вироку суду, причому така заява подається незалежно від того, вступив у законну силу вирок чи ні. Згідно статті 379 Кримінального процесуального кодексу України, суд розгляне цю заяву в окремому судовому засіданні (явка сторін значення не має) і прийме відповідну ухвалу. Завантажити зразок як правильно складається заява про виправлення помилки у вироку суду Ви можете за посиланням нижче.

                                                     ______________ районний суд

м. ____________________

________, м. ______________,

вул. ____________,  буд. _____

суддя _____________________.

справа № _____/_____/_____

ЗАЯВА
про виправлення помилки у вироку суду

______________ районним судом м. ___________ 05.05.2014 було винесено вирок по кримінальній справі _______________ за звинуваченням Чернявського Петра Михайловича у вчиненні злочину передбаченого ч. ___ ст. ____ Кримінального кодексу України. Також судом було вирішено питання про стягнення з Чернявського П.П. на користь цивільного позивача ТОВ “Троянда” матеріальної шкоди завданої злочином в сумі 10 500 грн. Екземпляр вироку був отриманий нашим підприємством 15.05.2014.
Але, даний вирок містить помилку у зазначенні суми матеріальної шкоди що підлягає відшкодуванню.
Так, відповідно до матеріалів справи, а також цивільної позовнної заяви, протиправними діями Чернявського П.М. було завдано матеріальної шкоди ТОВ “Троянда” на суму 10 500,00 грн.
Проте, в резолютивній частині вироку по справі № ____/____/_____, помилково зазначено про стягнення на користь потерпілого лише 1500,00 грн.
Спираючись на вищенаведене, керуючись ст. 379 Кримінального процесуального кодексу України, –

ПРОШУ:

Виправити помилку у вироку ____________ районного суду м. __________ від __________, по кримінальній справі № ____/____/____, допущену при його оформленні, в частині визначення розміру стягнення матеріальної шкоди на користь потерпілого.

Додаток:

– екземпляр вироку від _________ по справі № ___________ на 1 арк.

Директор ТОВ «Троянда»                                                                І.І. Іванов

                                                                                                                                     26.05.2015

Схожі записи

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com