Заява про вчинення кримінального правопорушення

Якщо відносно вас, ваших близьких або вашого підприємства, не дай Бог, скоєно злочин,слід звертатися до міліції з відповідною заявою , так як саме на підставі поданої заяви про вчинення злочину, згідно ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України, слідчий, прокурор зобов’язані не пізніше 24 годин внести дані про вчинений злочин до спеціального Єдиного реєстру досудових розслідувань ( який представляє з себе спеціальну комп’ютерну базу даних). Слід зазначити, що досудове розслідування починається з моменту внесення даних про вчинений злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань, тому затягувати з поданням заяви до міліції про те що трапилося не варто.

Потрібно так само відзначити, якщо злочином завдано матеріальних / моральних збитків , слід так само в порядку ст. 128 Кримінального процесуального кодексу України заявити цивільний позов, з зразком якого можна ознайомитися тут

Начальнику Краснодонського

РВ ГУ МВС України

в Луганській області

вул. Єрьоменка, буд. 2,

м. Краснодон,

Луганська область, 94400

Директора Товариства з обмеженою

відповідальністю

«Троянда флор»

Іванова Івана Івановича,

(іпн _____________)

паспорт __________,

виданий ____________________ РВ УМВС

України в ______________ обл.

“___”.____.________р.

ЗАЯВА

про вчинення кримінального правопорушення

Я, Іванов Іван Іванович, є директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Троянда флор», яке знаходиться за адресою: ___________, (надалі – Товариство), дію від імені Товариства на підставі Статуту.

У місті Краснодоні Луганської області розташований магазин ТОВ «Троянда флор», за адресою: ____________________________________.

Основним видом діяльності Товариства є роздрібна торгівля продуктами загального вжитку.

Вважаю за необхідне повідомити, що 06.06.2013, до початку робочого дня, приблизно о 8 годині 45 хвилин за київським часом, до приміщення магазину ТОВ «Троянда флор», за адресою: м. Краснодон, вул. _________, буд. ____ увірвався невідомий чоловік у масці, та, погрожуючи реалізатору _____________________ ножем вимагав віддати з каси наявні грошові кошти.

Реалізатор ____________________, відчувши реальну небезпеку її життю та здоров’ю, віддала вказаній невідомій особі грошові кошти в загальній сумі ______ грн. __ коп., які всі разом зберігались у касі, після чого, зловмисник втік у невідомому напрямку.

Отже, маю цілком обґрунтовані підозри вважати, що 06.06.2013 невідомою особою, в приміщенні відділення ТОВ «Троянда флор», за адресою: м. Краснодон, вул. ________, буд. _____, з використанням холодної зброї, було здійснено напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з погрозою застосувати насильство, небезпечне для життя та здоров’я, що містить ознаки дій, передбачених ч. 1 ст. 187 Кримінального кодексу України «Розбій».

Сума незаконно привласнених невідомою особою коштів у розмірі _____ грн. ____ коп., є значною для Товариства, відповідно її діями Товариству нанесено майнову шкоду.

Усі необхідні документи для проведення розслідування за цим фактом будуть надані додатково в порядку, передбаченому чинним законодавством. З усіх питань щодо проведення цього розслідування прошу звертатись за тел.: _________________.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 38, 55, 214 Кримінального процесуального кодексу України, –

ПРОШУ:

  1. Невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання цієї заяви, внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування за фактами, викладеними у цієї заяві.
  2. Про результати розгляду цієї заяви повідомити заявника у встановленому законодавством порядку.

Додатково повідомляю, що мені відомо про кримінальну відповідальність, передбачену статтею 383 Кримінального кодексу України за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину.

Додаток:

– Копія установчих документів ТОВ “Троянда флор” на ___ арк.;

Директор ТОВ “Троянда флор” І.І. Іванов

“______” _____________ 2013 року

Схожі записи

Коментувати

https://telltosurvey.com https://homedepotsurveye.com https://krogerfeedbacke.com https://monkeysurveye.com https://pandaexpresssurveye.com https://walmartsurveye.com https://chilissurveye.com https://dqfansurveye.com https://olivegardensurveye.com https://americancommunitysurveye.com